Проточен бойлер Теси IWH 80 X02 IL – под налягане / универсален
101.75€ (199.01лв.)
Проточен бойлер Теси IWH 80 X02 IL – универсален. Можете да се радвате на топла вода в неограничени количества, по всяко време./ 2 години гаранция
| Номинална мощност | 8000 W |
| Енергиен клас | A |
| Годишна консумация на ел.енергия AEC | 468 kWh |
| Височина | 0.200 m |
| Широчина | 0.130 m |
| Дълбочина | 0.076 m |
| Профил на източване | XS |
| Изходящ поток Δt (25K) | 4.6 |
| Монтаж | Под мивка |
| Употреба | универсален |
| Инсталация | затворен тип |
Проточните бойлери TESY Ви осигуряват топла вода в неограничен обем и разполагат с вградена технология за постоянна температура на водата. Mоделът In-Line, който може да се ползва за повече от една точка на потребление, предоставя възможност за монтаж на 360 градуса.
- Стилен дизайн и компактни размери
- Изключително бързо достигане и установяване на желаната температура
- Вградено устройство за стабилизиране на температурата на водата
- Защита от прегряване
- Лесен и бърз монтаж
- Светлинен индикатор
| Монтаж | |
|---|---|
| Номинална мощност [kW] |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Подобни продукти
-
Бойлер ЕЛДОМ 50, 2 kW, емайлиран – WV05039
161.06€ (315.01лв.)Модел : Бойлер Елдом WV05039 ЕНЕРГОСПЕСТЯВАЩИ, СИГУРНИ, С ДЪЛЪГ ЖИВОТ Бойлерът разполага с аноден тестер за отчитане работата на катодната защита. Плътната изолация от…
-
Водонагревател Елдом ELDOM E32 с дисплей/ за мивка/ проточен бойлер
69.02€ (134.99лв.)Водонагревател Eldom Елдом Е32 с дисплей/ за мивка / проточен бойлер / Гаранция : 2 години Номинална мощност (kW) 3.3 Напрежение [V] 230 V~ Номинално…
-
Бойлер ЕЛДОМ 80, 3 kW, хоризонтален, емайлиран, ел. изводи отдясно, тръби отдолу – WH08046BR
193.78€ (379.00лв.)Модел : Бойлер Елдом WH08046BR – ЕНЕРГОСПЕСТЯВАЩ, СИГУРЕН, С ДЪЛЪГ ЖИВОТ ЕНЕРГОСПЕСТЯВАЩ – плътната изолация от безфреонов пенополиуретан с дебелина 35 мм осигурява…
-
Бойлер 80 ЕЛДОМ Еврика с керамичен нагревател, 2 kW, емайлиран, голям диаметър – WV08046C
207.07€ (404.99лв.)Модел : Бойлер Елдом WV08046C – Сухият керамичен нагревател е класическа технология, доказала надеждността си в продължение на десетилетия.Моделът е адаптиран за работа с…





Отзиви
Все още няма отзиви.