Проточен бойлер Теси IWH 50 X02 KIH с керамична батерия – за кухня
84.36€ (164.99лв.)
Проточен бойлер Теси IWH 50 X02 KIH с керамична батерия, 5 kW- за кухня.
Можете да се радвате на топла вода в неограничени количества, по всяко време./ 3 години гаранция
| Номинална мощност | 5000 W |
| Енергиен клас | A |
| Годишна консумация на ел.енергия AEC | 481 kWh |
| Височина | 0.200 m |
| Широчина | 0.130 m |
| Дълбочина | 0.076 m |
| Профил на източване | XXS |
| Изходящ поток Δt (25K) | 2.9 |
| Монтаж | Над мивка |
| Употреба | за кухня |
| Инсталация | отворен тип |
Проточните бойлери TESY Проточен бойлер Теси IWH 50 X02 KIH с керамична батерия Ви осигуряват топла вода в неограничен обем и разполагат с вградена технология за постоянна температура на водата. Те разполагат със смесителна батерия или душ глава, в зависимост от приложението, а моделът In-Line, който може да се ползва за повече от една точка на потребление, предоставя възможност за монтаж на 360 градуса.
- Стилен дизайн и компактни размери
- Изключително бързо достигане и установяване на желаната температура
- Вградено устройство за стабилизиране на температурата на водата
- Метална смесителна батерия (за моделите за кухня)
- Душ глава (за моделите за баня)
- Защита от прегряване
- Лесен и бърз монтаж
- Светлинен индикатор
| Монтаж | |
|---|---|
| Номинална мощност [kW] |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Подобни продукти
-
Бойлер ЕЛДОМ 50, 2 kW, хоризонтален, емайлиран, изводи отдясно- WH05039R
173.33€ (339.00лв.)Модел : Бойлер Елдом WH05039R ЕНЕРГОСПЕСТЯВАЩ, СИГУРЕН, С ДЪЛЪГ ЖИВОТ Aноден тестер за отчитане работата на катодната защита. Плътната изолация от безфреонов пенополиуретан с…
-
Бойлер ЕЛДОМ 80, 3 kW, хоризонтален, емайлиран, голям диаметър, ел. част и тръби вляво – WH08046L
198.89€ (389.00лв.)Модел : Бойлер Елдом WH08046L – ЕНЕРГОСПЕСТЯВАЩ – плътната изолация от безфреонов пенополиуретан с дебелина 35 мм осигурява изключително ниски топлинни загуби и пести…
-
Бойлер ЕЛДОМ 80, 3 kW, хоризонтален, емайлиран,голям диаметър, изводи отдясно – WH08046R
198.89€ (389.00лв.)Модел : Бойлер Елдом WH08046R – ЕНЕРГОСПЕСТЯВАЩ – плътната изолация от безфреонов пенополиуретан с дебелина 35 мм осигурява изключително ниски топлинни загуби и пести…
-
Бойлер ЕЛДОМ Style 50, 1,5kW, емайлиран – 72267WN
150.83€ (295.00лв.)Модел : Бойлер Серия ELDOM STYLE – 72267WN Този бойлер съчетава ниска цена с всички функции и възможности, които се очакват от всеки стандартен…







Отзиви
Все още няма отзиви.