Проточен бойлер Теси IWH 35 X02 KI – за кухня
74.14€ (145.01лв.)
Проточен бойлер Теси IWH 35 X02 KI – за кухня. Можете да се радвате на топла вода в неограничени количества, по всяко време. Уредът се предлага напълно окомплектован и не се налага закупуване на допълнителни аксесоари./ 3 години гаранция
| Номинална мощност | 3500 W |
| Енергиен клас | A |
| Годишна консумация на ел.енергия AEC | 478 kWh |
| Височина | 0.200 m |
| Широчина | 0.130 m |
| Дълбочина | 0.076 m |
| Профил на източване | XXS |
| Изходящ поток Δt (25K) | 2.0 |
| Монтаж | Над мивка |
| Употреба | за кухня |
| Инсталация | отворен тип |
Проточните бойлери TESY Ви осигуряват топла вода в неограничен обем и разполагат с вградена технология за постоянна температура на водата. Те разполагат със смесителна батерия или душ глава, в зависимост от приложението, а моделът In-Line, който може да се ползва за повече от една точка на потребление, предоставя възможност за монтаж на 360 градуса.
- Стилен дизайн и компактни размери
- Изключително бързо достигане и установяване на желаната температура
- Вградено устройство за стабилизиране на температурата на водата
- Метална смесителна батерия (за моделите за кухня)
- Душ глава (за моделите за баня)
- Шнур с щепсел (за моделите с мощност 3.5 kW)
- Защита от прегряване
- Лесен и бърз монтаж
- Светлинен индикатор
| Монтаж | |
|---|---|
| Номинална мощност [kW] |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Подобни продукти
-
Бойлер ЕЛДОМ 50, 2 kW, хоризонтален, емайлиран, изводи отляво – WH05039L
173.33€ (339.00лв.)Модел : Бойлер Елдом WH05039L / 5 години пълна гаранция Монтаж Хоризонтален Управление с механично управление Водосъдържател Eмайлиран Обемна група 50 Номинална мощност [kW] 2…
-
Бойлер 80 ЕЛДОМ Еврика с керамичен нагревател, 2 kW, емайлиран, голям диаметър – WV08046C
207.07€ (404.99лв.)Модел : Бойлер Елдом WV08046C – Сухият керамичен нагревател е класическа технология, доказала надеждността си в продължение на десетилетия.Моделът е адаптиран за работа с…
-
Бойлер ЕЛДОМ 80, 3 kW, хоризонтален, емайлиран, голям диаметър, ел. част и тръби вляво – WH08046L
198.89€ (389.00лв.)Модел : Бойлер Елдом WH08046L – ЕНЕРГОСПЕСТЯВАЩ – плътната изолация от безфреонов пенополиуретан с дебелина 35 мм осигурява изключително ниски топлинни загуби и пести…
-
Водонагревател Елдом ELDOM E32 с дисплей/ за мивка/ проточен бойлер
69.02€ (134.99лв.)Водонагревател Eldom Елдом Е32 с дисплей/ за мивка / проточен бойлер / Гаранция : 2 години Номинална мощност (kW) 3.3 Напрежение [V] 230 V~ Номинално…






Отзиви
Все още няма отзиви.