Подов конвектор Теси CN 214 ZF с механичен терморегулатор 2000W
38.35€ (75.01лв.)
Подов конвектор Теси CN 214 ZF с механично управление –/ Гаранция : 2 години
| Максимална мощност | 2000 W |
| Термо – регулатор | механичен |
| Отопляем обем | 36-42 m³ |
| Отопляема площ | 14-17 m² |
| Височина | 0.43 m |
| Широчина | 0.18 m |
| Дължина | 0.60 m |
| Монтаж | Подов |
Теси предлага различни модели подови конвектори, които са леки и удобни за пренасяне, осигуряващи бързо затопляне на помещението.
Инструкция за употреба CN 214 ZF
Три степени на мощност: 800 W / 1200 W / 2000 W
Светлинен индикатор
Нагревателен елемент – съпротивителен проводник
Регулируем термостат
Защита срещу замръзване
Клас на защита: I
Захранващ кабел: 1.7 m
Ниво на шум: 45.1 dB(A)
*Този продукт е подходящ само за надеждно изолирани помещения или нередовна употреба
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Подобни продукти
-
Пелетна камина VERSO VPBS 10 DESIGN IVORY CHROME
1,196.42€1,016.96€ (1,989.00лв.)Пелетна камина Verso 10 CHROME с въздушна риза е оборудвана със стаен вентилатор с ниско ниво на шум и възможност за регулиране на мощността.Модерният… -
Камина ПРИТИ Prity К1, 9 kW *без ВР
201.45€ (394.00лв.)Стоплете се през зимата с камина Prity K1, без водна риза. Мощност [kW] 9 Отопляема площ [м²] 55 – 56 Отопляем обем [м³] 139…
-
Камина ПРИТИ Prity К1 W8 *с ВР
317.00€ (620.00лв.)Стоплете се през зимата с камина Prity К1 W8 , с водна риза. Мощност ВР+лъчиста [kW] 8+4 Отопляема площ [м²] 61 Отопляем обем [м³]…
-
Камина ПРИТИ Prity К13, 10 kW *без ВР
276.61€ (541.00лв.)Камина Prity K13 12kW, без водна риза. Мощност [kW] 12 Отопляема площ [м²] 70-74 Отопляем обем [м³] 185 Тегло-нето [kg] 88 Гориво дърва; лигнитни…






Отзиви
Все още няма отзиви.