Подов конвектор Теси CN 203 ZF с механичен терморегулатор 2000W
48.57€ (94.99лв.)
Подов конвектор Теси CN 203 ZF с механично управление –/ Гаранция : 2 години
| Максимална мощност | 2000 W |
| Термо – регулатор | механичен |
| Отопляем обем | 36-42 m³ |
| Отопляема площ | 14-17 m² |
| Височина | 0.43 m |
| Широчина | 0.17 m |
| Дължина | 0.67 m |
| Монтаж | Подов |
Теси предлага различни модели подови конвектори, които са леки и удобни за пренасяне, осигуряващи бързо затопляне на помещението. Могат да бъдат използвани и за разхлаждане през лятото.
Инструкция за употреба CN 203 ZF
Три степени на мощност: 800 W / 1200 W / 2000 W
Светлинен индикатор
Нагревателен елемент – съпротивителен проводник
Вентилация през лятото
Регулируем термостат
Защита срещу замръзване
Клас на защита: I
Захранващ кабел: 1.7 m
Ниво на шум: 45.1 dB(A)
*Този продукт е подходящ само за надеждно изолирани помещения или нередовна употреба
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Подобни продукти
-
Камина ПРИТИ Prity К1, 9 kW *без ВР
201.45€ (394.00лв.)Стоплете се през зимата с камина Prity K1, без водна риза. Мощност [kW] 9 Отопляема площ [м²] 55 – 56 Отопляем обем [м³] 139…
-
Камина ПРИТИ Prity К22 CP , 10 kW *без ВР
308.82€ (604.00лв.)Камина Прити К2 с чугунен плот, 10 kW, без водна риза Мощност [kW] 10 Отопляема площ [м²] 60 Отопляем обем [м³] 154 Тегло-нето [kg]…
-
Горивна камера KAW-MET W3 16,7 kW
956.12€ (1,870.01лв.)Модел : Камера KAW-MET W3 16,7 kW – Вградената горивна камера има следните по важни предимства: висок коефициент на полезно действие, икономичност в резултат…






Отзиви
Все още няма отзиви.