Плот Homa CH21, за вграждане
87.94€ (172.00лв.)
Плот за вграждане Homa CH21/ Функции: заключване за деца , контрол на степените на мощност, индикатор за остатъчна топлина, защита от прегряване/ 2 години гаранция
| Мощност [W] | 3000 |
| Нагревателни зони | 2 бр |
| Дебелина на стъклото | 4 mm |
| Мощност нагревателни зони [W] | Задна – 1800 W / Предна – 1200 W |
| Сензорно управление | да |
| Размери (Ш/В/Д) | 300 x 520 x 58 mm |
| Размери на опаковката (ШхВхД) | 365 x 570 x 110 mm |
| Таймер | 99 min |
| Тегло | 4.5 kg |
| Нива на затопляне | 9 |
| Цвят | черен |
| Гаранция | 2 години |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Подобни продукти
-
Готварска печка Елдом с чугунени плочи 203VFE – тип РАХОВЕЦ
217.30€ (425.00лв.)Модел : Готварска печка с чугунени плочи 203VFE , клас А за енергийна ефективност, електрическа фурна с обем 38 литра, вградено осветление на фурната,…
-
Фурна с таймер FORETI EO-4600 W – Бяла
65.96€ (129.01лв.)Модел : Фурна FORETI EO-4600 W с обем 46 литра, цвят бял Захранване Електрическо Мощност на фурната [W] 1600 Таймер Да Цвят Бял Обем…
-
Готварска печка Елдом със стъклокерамичен плот 201VFB – тип РАХОВЕЦ
299.11€ (585.01лв.)Модел : Готварска печка със стъклокерамичен плот 201VFB , клас А за енергийна ефективност, електрическа фурна с обем 38 литра, вградено осветление на фурната,…
-
Стъклокерамичен плот VOX EBC 200 DB – за вграждане, двоен
127.31€ (249.00лв.)Плот за вграждане VOX EBC 200 DB с 9 степени на управление/ Функции: заключване за деца , контрол на степените на мощност, индикатор за…









Отзиви
Все още няма отзиви.