Маслен радиатор Теси Tesy CB 2512 E01V – 3kW
Изчерпан
137.54€ (269.00лв.)
Маслен радатор Теси CB 2512 E01V – 3kW с 3 степени на мощност/ 2 години гаранция.
| Максимална мощност | 3000 W |
| Термо – регулатор | механичен |
| Отопляем обем | 60-80 m³ |
| Отопляема площ | 24-32 m² |
| Височина | 0.65 m |
| Широчина | 0.29 m |
| Средна мощност | 1500 W |
| Брой ребра | 12 |
| Минимална мощност | 1000 W |
| Дължина | 0.55 m |
| Монтаж | Подов |
Изчерпан
Add to WishlistAdd to CompareМаслените радиатори са пълни с минерално масло, което акумулира топлината от електрическия нагревател. Маслото е добър проводник на топлината, който осигурява оптимален и постоянен топлинен комфорт. Реотаните на радиатора нагряват маслото, то нагрява ребрата, които пък нагряват въздуха в помещението. Не изгаря кислорода в помещението.Маслото изстива бавно и поддържа по-дълго желаната температура. Маслените радиатори излъчват и лъчиста енергия – отчасти те затоплят и предметите в стаята, а не само въздуха. В сравнение с климатик или вентилаторна печка този уред е направо безшумен. При него се наблюдава по-дълго топлоотдаване – поради начина си на работа радиатора продължава да топлоотдава дори след като е изключен. Маслените радиатори TESY имат голяма топлоотдаваща площ и осигуряват бързо затопляне на помещението.
До 40% по-голяма топлоотдаваща площ
Конвективно и лъчисто отопление
Светлинен индикатор
Регулируем термостат
Защита срещу замръзване и прегряване
Защита при преобръщане
Бързо нагряване и безшумна работа
Вграден електрически топловентилатор – 500 W (за модели E01V)
Удобно съхранение на захранващия кабел
*Този продукт е подходящ само за надеждно изолирани помещения или нередовна употреба
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Подобни продукти
-
Камина ПРИТИ Prity К1 CP , 9 kW *без ВР
246.95€ (482.99лв.)Камина Прити К1 с чугунен плот, 9 kW, без водна риза Мощност [kW] 9 Отопляема площ [м²] 55 – 56 Отопляем обем [м³] 139…
-
Камина ПРИТИ Prity К22 CP , 10 kW *без ВР
308.82€ (604.00лв.)Камина Прити К2 с чугунен плот, 10 kW, без водна риза Мощност [kW] 10 Отопляема площ [м²] 60 Отопляем обем [м³] 154 Тегло-нето [kg]…
-
Пелетна камина VERSO VPBS 10 DESIGN IVORY CHROME
1,196.42€1,016.96€ (1,989.00лв.)Пелетна камина Verso 10 CHROME с въздушна риза е оборудвана със стаен вентилатор с ниско ниво на шум и възможност за регулиране на мощността.Модерният… -
Камина ПРИТИ Prity К1 K , 9 kW *без ВР
241.84€ (473.00лв.)Стоплете се през зимата с камина Prity K1 Купол 9kW, без водна риза. Мощност [kW] 9 Отопляема площ [м²] 55 – 56 Отопляем обем…






Отзиви
Все още няма отзиви.