Ледогенератор Muhler MI-1312, 130W, 1.2 л – 2 размера лед
Изчерпан
127.31€ (249.00лв.)
Ледогенератор Muhler MI-1312, 130W, 15 кг/24 ч, 1.2 л, LCD дисплей, Бял
| Система за размразяване на фризера | Автоматично |
| Брой кошници | 1 |
| Тип контролен панел | LED |
| Капацитет на замразяване / 24ч | 15 Kg |
| Нетен обем | 1.2 l |
| Цвят | Черен |
| Дължина на захранващия кабел | 1м |
| Захранващо напрежение | 220 V 240 V |
| Размери на леда | 2 |
| Функции | Бързо замразяване Индикатор за количество лед Защита от прегряване |
| Ширина | 22.2 cm |
| Височина | 27 cm |
| Дълбочина | 29 cm |
| Тегло | 10 Kg |
Изчерпан
Add to WishlistAdd to Compare2 размера на ледчетата: Малък – ~ φ22*24 мм Голям – ~ φ25*28 мм
Капацитет на резервоара зa вода – 1.2 л
Наблюдателно прозорче
LED контролен панел
Предупреждение за пълен контейнер за лед
Предупреждение за празен резервоар за вода
Функция „Самопочистване“
Време за заледяване: Малко ледче: ~ 6 минути/ цикъл
Голямо ледче: ~ 6 минути/ цикъл
Скорост на заледяване: 9 броя ледчета/ цикъл
Подвижна кошница за лед с капацитет до 80 бр. ледчета
Дължина на захранващия кабел: 1 м
Размери (В/Ш/Д): 270*222*290 мм
Аксесоари: Кошница за лед
Лопатка за лед 130W, 220-240V/ 50-60 Hz
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Подобни продукти
-
Парти грил / Скара грил Елдом Микс ЕМ 350
20.45€ (40.00лв.)Парти грил Елдом Микс ЕМ 350 – 800 W / 2 години гаранция Технически параметри Захранване 220 -230 V Мощност 800 W Габаритни размери…
-
Прахосмукачка робот MUHLER Bobby 1, черна
152.88€ (299.01лв.)Прахосмукачка робот MUHLER Bobby 1, черна – Прахосмукачка и моп. Леснопреносима, с компактени размери и достъпна цена. Можете да я вземете навсякъде с Вас…
-
Прахосмукачка робот MUHLER Bobby 1, бяла
152.88€132.42€ (258.99лв.)Прахосмукачка робот MUHLER Bobby 1, бяла – Прахосмукачка и моп. Леснопреносима, с компактени размери и достъпна цена. Можете да я вземете навсякъде с Вас…
-
Парти грил Елдом Микс 800 W
18.92€ (37.00лв.)Парти грил Елдом Микс 800 W – 2 години гаранция Технически параметри Захранване 220 -230 V Мощност 800 W Габаритни размери см 29 х…









Отзиви
Все още няма отзиви.