Климатик Diplomat Инверторен DAC-120CA
423.86€ (829.00лв.)
Климатик Инверторен DIPLOMAT DAC-120CA с дистанционно управление, лесен за почистване филтър, интелигентно размразяване, SEER: 6.1, SCOP среден: 4.0, Премахване на влага: 1.2L/час. Консумирана мощност в режим на охлаждане: 1049W (290W-1500W); Консумирана мощност в режим на отопление: 922W (290W-1730W)
| Мощност в режим на охлаждане | 3400W (1000W-3770W) |
| Мощност в режим на отопление | 3430W (1000W-3810W) |
| Подходящ за помещение с размери [м²] | 14-22 |
| Ниво на шум вътрешно тяло | 51 dB |
| Ниво на шум външно тяло | 60 dB |
| Захранване | външно |
| Напрежение | 220-240V / 50Hz |
| Хладилен агент | R32 |
| Размери на вътрешното тяло (ШхВхД) | 790 x 275 x 192 mm |
| Размери на външното тяло (ШхВхД) | 777 x 498 x 290 mm |
| Таймер | да |
| Скорости на вентилатора | 6 бр |
| Нетно тегло на вътрешното тяло | 8.5 kg |
| Нетно тегло на външното тяло | 24 kg |
| Гаранция за физически лица | 2 години |
⊗Важно: обявената цена не включва монтаж на климатика. Препоръчваме ви да се свържете със специализирана фирма за монтаж на климатици за вашия климатик Diplomat и да ползвате нейните услуги.
Основно предимство на климатик Diplomat е неговият иновативен дизайн и усъвършенствани функции, които водят до намаляване на енергийните загуби и по-висока ефективност.
Енергиен клас А+ отопление /А++ охлаждане
Функционален
Автоматично рестартиране, Smart air-flow, Лесен за почистване филтър, Интелигентно размразяване, Таймер, Режим „сън“; Самопочистване, Защита за деца
Филтър
Филтрите на климатиците Diplomat спомагат за пречистването на въздуха, както и за предпазване на вътрешните компоненти. Благодарение на тях не се допускат алергени и други прахови замърсявания да се разпространят във въздуха на помещението.
Опаковка
– Размер на опаковката на вътрешното тяло: 860 x 345 x 265 m
– Размер на опаковката на външното тяло: 818 x 520 x 325 mm
– Общо тегло на вътрешно и външно тяло: 32.5kg
– Гаранция за физически лица 2 години
| Производител |
|---|
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Подобни продукти
-
Керамичен котлон Diplomat DPL-CS-H2017T, touch-контрол 2000 W
60.84€50.62€ (99.00лв.)Керамичен котлон Diplomat DPL-CS-H2017Т, touch-контрол, таймер, 2000 W / 2 години гаранция Мощност [W] 2000 Плоча керамична touch-контрол да Степени на мощност [20W –…
-
Керамичен котлон Diplomat DGC B1821 BLACK, 2000 W
60.84€ (118.99лв.)Керамичен котлон Diplomat DGC B1821 BLACK, 2000 W / 2 години гаранция Мощност [W] 2000 Плоча керамична Дисплей дигитален Степени на мощност [бр.] 20…
-
Газов котлон Янтра 2 *с капак
82.00€ (160.38лв.)Газов котлон Янтра 2* с капак/ 2 години гаранция Мощност [W] 2 х 1400 Газова горелка 2 броя Работен газ пропан-бутан Размери [mm] 470/240/70…
-
Газов котлон Янтра 1 *с капак
59.00€ (115.39лв.)Газов котлон Янтра 1* с капак/ 2 години гаранция Мощност [W] 1400 Газова горелка 1 брой Работен газ пропан-бутан Размери [mm] 265/280/70 Капак да…














Отзиви
Все още няма отзиви.