Хладилник с долна камера VOX KK 3400 бял
377.84€ (738.99лв.)
Модел : Хладилник с долна камера VOX KK 3400 бял / 2 ГОДИНИ ПЪЛНА ГАРАНЦИЯ
| Характеристики | |
|---|---|
| Категория | Хладилник с долна камера |
| Капацитет нето | 286 l |
| Капацитет бруто | 288 l |
| Хладилна част / нето | 202 l |
| Фризерна част / нето | 84 l |
| Капацитет замразяване | 4 kg |
| Интериор хладилник | 4 стъклени рафта,1 чекмедже |
| Интериор фризер | 3 чекмеджета |
| Енергиен клас | A+ |
| Ниво на шум | 41 dB |
| Дълбочина хладилник | 595 mm |
| Ширина хладилник | 540 mm |
| Височина хладилник | 1800 mm |
| Гаранция | 2 години |
| Цвят | бял |
| Размери опаковка (ШxВxД) | 578x1852x632 mm |
| Тегло/ нето | 55,00 kg |
| Тегло/ бруто | 59,00 kg |
Категории: VOX, Домакински електроуреди, Хладилници и Фризери
Етикети: VOX, бял, долна камера, Хладилник, хладилник с камера
| Енергиен клас |
|---|
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Подобни продукти
-
Прахосмукачка робот MUHLER Bobby 1, черна
152.88€ (299.01лв.)Прахосмукачка робот MUHLER Bobby 1, черна – Прахосмукачка и моп. Леснопреносима, с компактени размери и достъпна цена. Можете да я вземете навсякъде с Вас…
-
Хладилник VOX NF 3730 INOX, А+/ 324л, No Frost
536.35€ (1,049.01лв.)Модел : Хладилник VOX NF 3730 INOX, А+/ No Frost долна камера / 2 ГОДИНИ ПЪЛНА ГАРАНЦИЯ Обем на хладилника [L] 230 Обем на…
-
Стъклокерамичен плот VOX EBI 200 DB-за вграждане, двоен, индукционен
168.22€ (329.01лв.)Индукционен плот за вграждане VOX EBI 200 DB с 9 степени на управление/ Функции: заключване за деца , стандарт за засичане на съдове, smart…
-
Стъклокерамичен плот VOX EBC 200 DB – за вграждане, двоен
127.31€ (249.00лв.)Плот за вграждане VOX EBC 200 DB с 9 степени на управление/ Функции: заключване за деца , контрол на степените на мощност, индикатор за…








Отзиви
Все още няма отзиви.