Фризер VOX VF1200 – вертикален
166.17€ (325.00лв.)
Модел : Фризер VOX VF 1200 – вертикален/ 2 ГОДИНИ ПЪЛНА ГАРАНЦИЯ
| Характеристики | Value |
|---|---|
| Категория | Вертикален фризер |
| Капацитет нето | 63 l |
| Капацитет бруто | 64 l |
| Капацитет замразяване | 4 kg |
| Интериор фризер | 3 чекмеджета |
| Енергиен клас | A+ |
| Ниво на шум | 43 dB |
| Годишна консумация на енергия | 168 kWh |
| Дълбочина | 510 mm |
| Ширина | 480 mm |
| Височина | 821 mm |
| Гаранция | 2 години |
| Цвят | бял |
| Размери опаковка (ШxВxД) | 519x878x544 mm |
| Тегло/ нето | 27,42 kg |
| Тегло/ бруто | 29,22 kg |
Категории: INDESIT, Домакински електроуреди, Хладилници и Фризери
Етикети: VOX, Фризер
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Подобни продукти
-
Аспиратор Теси Tesy – за вграждане SL 400 60 LX
161.06€ (315.01лв.)Аспиратор Теси – SL 400 60 LX / за вграждане Мощност на мотора 1 x 210 W Максимален дебит 636 m³/h Годишна консумация на енергия…
-
Хладилник с долна камера VOX KK 3400 бял
377.84€ (738.99лв.)Модел : Хладилник с долна камера VOX KK 3400 бял / 2 ГОДИНИ ПЪЛНА ГАРАНЦИЯ Характеристики Категория Хладилник с долна камера Капацитет нето 286…
-
Прахосмукачка вертикална Muhler MCC-155 безкабелна, ръчна
101.75€ (199.01лв.)Вертикална прахосмукачка Muhler MCC-155 безкабелна, ръчна / 2 години гаранция. Мощност 110W Захранващо напрежение 220-240 V/ 50-60 Hz Филтър HEPA филтър Степени 2 –…
-
Аспиратор Теси Tesy – свободностоящ – FS 400 1M 60 WH
89.48€ (175.01лв.)Аспиратор Теси – свободностоящ – FS 400 1M 60 WH Мощност на мотора 1 x 125 W Максимален дебит 215 m³/h Годишна консумация на…







Отзиви
Все още няма отзиви.