Бойлер Теси Modeco Classic GCV 1004730 C21 TSR
217.30€ (425.00лв.)
Бойлер Теси Modeco Classic с механичноуправление, 100 литра, голям диаметър, мощност 3kW / 5 години гаранция
| Нетен обем | 100 L |
| Номинална мощност | 3000 W |
| Енергиен клас | C |
| Диаметър | 470 mm |
| Време за загряване Δt 45K (15 – 60°C) | 1:44 h:min |
| Годишна консумация на ел.енергия AEC | 2726 kWh |
| Височина | 0.985 m |
| Широчина | 0.470 m |
| Дълбочина | 0.496 m |
| Профил на източване | L |
| V40 | 162 L |
| Tout of the box | 70 °C |
| MAX40 | 171 L |
| Монтаж | Вертикален |
Вертикалните бойлери от серията Modeco Classic са последно поколение уреди, които съвместяват всички технологични и продуктови иновации разработени от TESY по отношение на енергийна ефективност, безпроблемна и дългогодишна работа на уреда. Гамата разполага с електрически бойлери с обем от 50 до 150 литра.
В ECO Smart режим на работа, благодарение на специално разработен и вграден софтуер, се намаляват разходите за електрическа енергия без да се намалява количеството загрята вода и комфорта на потребителя.
INSUTECH Plusтехнология за високоефективна изолация и изключително ниски топлинни загуби
- PISTON EFFECT за контрол на скоростта на входящата вода и увеличаване на количеството топла вода с до 15%
- Електрически ключ за включване и изключване на уреда
- Bilight индикация за лесно и бързо разпознаване на режимите на работа
- Защита против замръзване
- Стъклокерамично покритие за защита от корозия
- Плазмено заваряване на водосъдържателя за дълъг живот
| Тип на електрическия нагревател | |
|---|---|
| Монтаж | |
| Номинална мощност [kW] | |
| Обем [L] | |
| Управление | |
| Водосъдържател | |
| Производител |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Подобни продукти
-
Бойлер Елдом Еврика 80, 2х1000 W, сух нагревател, малък диаметър – WV08039D
188.67€ (369.01лв.)WV08039D РЕШЕНИЕ ЗА ВАРОВИТИ И МЕКИ ВОДИ Два сухи тръбни нагревателя – нагревателният елемент не е в директен контакт с водата, а се монтира…
-
Бойлер ЕЛДОМ 50, 2 kW, емайлиран – WV05039
161.06€ (315.01лв.)Модел : Бойлер Елдом WV05039 ЕНЕРГОСПЕСТЯВАЩИ, СИГУРНИ, С ДЪЛЪГ ЖИВОТ Бойлерът разполага с аноден тестер за отчитане работата на катодната защита. Плътната изолация от…
-
Бойлер ЕЛДОМ 80, 3 kW, хоризонтален, емайлиран, голям диаметър, ел. част и тръби вляво – WH08046L
198.89€ (389.00лв.)Модел : Бойлер Елдом WH08046L – ЕНЕРГОСПЕСТЯВАЩ – плътната изолация от безфреонов пенополиуретан с дебелина 35 мм осигурява изключително ниски топлинни загуби и пести…
-
Бойлер Termomax AD50HSL, 50 л, иноксова тръба
127.31€ (249.00лв.)Модел : TERMOMAX AD50HSL / 3 години гаранция TITANIUM INSIDE – емайлово покритие на водосъдържателя, съдържащо титан, придавайки устойчивост срещу корозия Техническа информация Обем[L] 50…










Отзиви
Все още няма отзиви.