Бойлер Теси Modeco Classic хоризонтален GCH(L) 804730 C21 TSR
212.19€ (415.01лв.)
Бойлер Теси Modeco Classic хоризонтален, 80 литра, голям диаметър, мощност 3kW / 5 години гаранция
| Нетен обем | 82 L |
| Номинална мощност | 3000 W |
| Енергиен клас | C |
| Диаметър | 470 mm |
| Време за загряване Δt 45K (15 – 60°C) | 01:25 h:min |
| Годишна консумация на ел.енергия AEC | 1390 kWh |
| Височина | 0.470 m |
| Широчина | 0.845 m |
| Дълбочина | 0.496 m |
| Профил на източване | M |
| V40 | 105 L |
| Tout of the box | 60 °C |
| MAX40 | 133 L |
| Монтаж | Хоризонтален |
Хоризонатлните модели от серията Modeco Classic позволяват да се спести място в помещението и уредът да се монтира в ниша или над врата. Уредите включват всички съвременни технологични иновации на TESY. Продуктовата гама предлага модели с капацитет от 80 до 150 литра.
Модерна технология за прецизно нанасяне на стъклокерамично покритие на водосъдържателя за надеждна защита от корозия и висока хигиена на водата, без промяна на нейния физичен, химичен и биологичен състав. Стъклокерамичното покритие гарантира дълъг живот и безпроблемна експлоатация на бойлера.
| Тип на електрическия нагревател | |
|---|---|
| Монтаж | |
| Номинална мощност [kW] | |
| Обем [L] | |
| Управление | |
| Водосъдържател | |
| Производител |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Подобни продукти
-
Бойлер 80 ЕЛДОМ Еврика с керамичен нагревател, 2 kW, емайлиран, голям диаметър – WV08046C
207.07€ (404.99лв.)Модел : Бойлер Елдом WV08046C – Сухият керамичен нагревател е класическа технология, доказала надеждността си в продължение на десетилетия.Моделът е адаптиран за работа с…
-
Бойлер ЕЛДОМ 80, 3 kW, емайлиран, с аноден тестер – WV08039A
188.67€ (369.01лв.)Модел : Бойлер Елдом WV08039A – Аноден тестер за следене състоянието на антикорозионната защита / 5 години пълна гаранция Монтаж Вертикален Управление с механично…
-
Бойлер ЕЛДОМ Style 50, 1,5kW, емайлиран – 72267WN
150.83€ (295.00лв.)Модел : Бойлер Серия ELDOM STYLE – 72267WN Този бойлер съчетава ниска цена с всички функции и възможности, които се очакват от всеки стандартен…
-
Бойлер ЕЛДОМ 80, 3 kW, емайлиран, голям диаметър – WV08046
183.55€ (358.99лв.)Модел : Бойлер Елдом WV08046. ЕНЕРГОСПЕСТЯВАЩ – плътната изолация от безфреонов пенополиуретан с дебелина 33 мм осигурява изключително ниски топлинни загуби и пести средства.…







Отзиви
Все още няма отзиви.