Бойлер Теси Compact над мивка GCA 0715 G01 RC, 7л.
99.70€ (195.00лв.)
Малолитражен бойлер Теси Compact GCA 0715 G01 RC, 7литра. Бойлерите от серия BiLight Compact са подходящи за инсталиране в малки и тесни пространства в близост до точката на потребление/ 5 години гаранция
| Модел | Compact 7 |
| Нетен обем | 7 L |
| Номинална мощност | 1500 W |
| Време за загряване Δt 45K (15 – 60°C) | 0:14 h:min |
| Годишна консумация на ел.енергия AEC | 550 kWh |
| Енергиен клас | B |
| Височина | 0.315 m |
| Широчина | 0.315 m |
| Дълбочина | 0.278 m |
| Монтаж | Над мивка |
| Гаранция | 5 |
| Профил на източване | XXS |
| V40 | 11.6 L |
| Tout of the box | 65 °C |
- Водосъдържател със стъклокерамично покритие
- Високоефективна термоизолация
- Удобен терморегулатор
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Подобни продукти
-
Бойлер Termomax AD50HSL, 50 л, иноксова тръба
127.31€ (249.00лв.)Модел : TERMOMAX AD50HSL / 3 години гаранция TITANIUM INSIDE – емайлово покритие на водосъдържателя, съдържащо титан, придавайки устойчивост срещу корозия Техническа информация Обем[L] 50…
-
Бойлер ЕЛДОМ 30 литра, 1,5 kW, емайлиран – WV03039
145.72€ (285.00лв.)Модел : Бойлер Елдом WV03039 ЕНЕРГОСПЕСТЯВАЩИ, СИГУРНИ, С ДЪЛЪГ ЖИВОТ Бойлерът Елдом е с аноден тестер за отчитане работата на катодната защита. Плътната изолация…
-
Бойлер ЕЛДОМ 80, 3 kW, неръждаем, малък диаметър – WV08039I
329.78€ (644.99лв.)Модел : Бойлер ЕЛДОМ WV08039I ,80 литра , 3 kW, неръждаем, малък диаметър / 5 години пълна гаранция Монтаж Вертикален Управление с механично управление…
-
Бойлер ЕЛДОМ 80, 3 kW, хоризонтален, емайлиран, ел. изводи отдясно, тръби отдолу – WH08046BR
193.78€ (379.00лв.)Модел : Бойлер Елдом WH08046BR – ЕНЕРГОСПЕСТЯВАЩ, СИГУРЕН, С ДЪЛЪГ ЖИВОТ ЕНЕРГОСПЕСТЯВАЩ – плътната изолация от безфреонов пенополиуретан с дебелина 35 мм осигурява…






Отзиви
Все още няма отзиви.