Бойлер Теси BiLight GCV 1504430 B11 TSRC
255.13€ (498.99лв.)
Бойлер Теси BiLight вертикален, 120 литра, мощност 3kW / 5 години гаранция
| Нетен обем | 143 L |
| Номинална мощност | 3000 W |
| Енергиен клас | C |
| Диаметър | 440 mm |
| Време за загряване Δt 45K (15 – 60°C) | 2:28 h:min |
| Годишна консумация на ел.енергия AEC | 4404 kWh |
| Височина | 1.315 m |
| Широчина | 0.440 m |
| Дълбочина | 0.467 m |
| Профил на източване | XL |
| V40 | 233 L |
| Tout of the box | 65 °C |
| MAX40 | 257 L |
| Монтаж | Вертикален |
| Тип на електрическия нагревател | |
|---|---|
| Монтаж | |
| Номинална мощност [kW] | |
| Обем [L] | |
| Управление | |
| Водосъдържател | |
| Производител |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Подобни продукти
-
Бойлер ЕЛДОМ 50, 2 kW, хоризонтален, емайлиран, изводи отдясно- WH05039R
173.33€ (339.00лв.)Модел : Бойлер Елдом WH05039R ЕНЕРГОСПЕСТЯВАЩ, СИГУРЕН, С ДЪЛЪГ ЖИВОТ Aноден тестер за отчитане работата на катодната защита. Плътната изолация от безфреонов пенополиуретан с…
-
Бойлер ЕЛДОМ Style 80, голям диаметър, 3kW, емайлиран – M1 72265W
161.06€ (315.01лв.)Модел : 72265W Този модел съчетава конкурентно ниска цена с всички функции и възможности, които се очакват от стандартен електродомакински бойлер без да се…
-
Бойлер ЕЛДОМ Еврика 50, 2х800 W, сух нагревател – WV05039D
168.22€ (329.01лв.)Модел : Бойлер Елдом WV05039D Два сухи тръбни нагревателя – нагревателният елемент не е в директен контакт с водата, а се монтира плътно в…
-
Бойлер ЕЛДОМ 50, 2 kW, емайлиран – WV05039
161.06€ (315.01лв.)Модел : Бойлер Елдом WV05039 ЕНЕРГОСПЕСТЯВАЩИ, СИГУРНИ, С ДЪЛЪГ ЖИВОТ Бойлерът разполага с аноден тестер за отчитане работата на катодната защита. Плътната изолация от…








Отзиви
Все още няма отзиви.