Бойлер Теси BiLight GCV 1204430 B11 TSRC
232.64€ (455.00лв.)
Бойлер Теси BiLight вертикален, 120 литра, мощност 3kW / 5 години гаранция
| Нетен обем | 120 L |
| Номинална мощност | 3000 W |
| Енергиен клас | C |
| Диаметър | 440 mm |
| Време за загряване Δt 45K (15 – 60°C) | 2:05 h:min |
| Годишна консумация на ел.енергия AEC | 4406 kWh |
| Височина | 1.150 m |
| Широчина | 0.440 m |
| Дълбочина | 0.467 m |
| Профил на източване | XL |
| V40 | 218 L |
| Tout of the box | 70 °C |
| MAX40 | 217 L |
| Монтаж | Вертикален |
Бойлери от серията BiLight са разработени в съответствие с най-високите европейски стандарти за безопасност и изисквания за качество. Продуктовата гама разполага с модели с обем от 50 до 150 литра.
- PISTON EFFECT за контрол на скоростта на входящата вода и увеличаване на количеството топла вода с до 15%
- INSUTECH разработена от ТЕСИ технология за високоефективна изолация и изключително ниски топлинни загуби
- Bilight индикация за лесно и бързо разпознаване на режимите на работа(Уникален BiLight ключ визуализира промяната в режима на работа („режим загряване” или „готов за употреба”) чрез промяна на цвета на светлинния индикатор (червен или син)
- Ел. ключ за включване и изключване на уреда
- Защита против замръзване
- Стъклокерамично покритие за защита от корозия
- Плазмено заваряване на водосъдържателя за дълъг живот
| Тип на електрическия нагревател | |
|---|---|
| Монтаж | |
| Номинална мощност [kW] | |
| Обем [L] | |
| Управление | |
| Водосъдържател | |
| Производител |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Подобни продукти
-
Бойлер ЕЛДОМ Style 80, 2 kW, емайлиран – M2 72268WN
161.06€ (315.01лв.)Бойлер Елдом Style – 72268WN – Този модел съчетава конкурентно ниска цена с всички функции и възможности, които се очакват от стандартен електродомакински бойлер…
-
Бойлер 80 ЕЛДОМ Еврика с керамичен нагревател, 2 kW, емайлиран, голям диаметър – WV08046C
207.07€ (404.99лв.)Модел : Бойлер Елдом WV08046C – Сухият керамичен нагревател е класическа технология, доказала надеждността си в продължение на десетилетия.Моделът е адаптиран за работа с…
-
Бойлер ЕЛДОМ 80, 3 kW, емайлиран, малък диаметър – WV08039
183.55€ (358.99лв.)Модел : Бойлер Елдом WV08039 ЕНЕРГОСПЕСТЯВАЩ, СИГУРЕН, С ДЪЛЪГ ЖИВОТ / 5 години пълна гаранция Монтаж Вертикален Управление с механично управление Водосъдържател Eмайлиран Обемна…
-
Бойлер ЕЛДОМ 80, 3 kW, хоризонтален, емайлиран, ел. изводи отдясно, тръби отдолу – WH08046BR
193.78€ (379.00лв.)Модел : Бойлер Елдом WH08046BR – ЕНЕРГОСПЕСТЯВАЩ, СИГУРЕН, С ДЪЛЪГ ЖИВОТ ЕНЕРГОСПЕСТЯВАЩ – плътната изолация от безфреонов пенополиуретан с дебелина 35 мм осигурява…








Отзиви
Все още няма отзиви.