Бойлер Теси BiLight GCHL 1204430 B12 TSR хоризонтален ляв
239.80€ (469.01лв.)
Бойлер Теси BiLight GCHL 120 44 30 B12 TSR хоризонтален ляв, 120 литра, мощност 3kW / 5 години гаранция
| Нетен обем | 120 L |
| Номинална мощност | 3000 W |
| Енергиен клас | C |
| Диаметър | 440 mm |
| Време за загряване Δt 45K (15 – 60°C) | 2:05 h:min |
| Годишна консумация на ел.енергия AEC | 2727 kWh |
| Височина | 0.440 m |
| Широчина | 1.160 m |
| Дълбочина | 0.467 m |
| Профил на източване | L |
| V40 | 144 L |
| Tout of the box | 70 °C |
| MAX40 | 144 L |
| Монтаж | Хоризонтален |
Бойлер Теси BiLight GCHL 120 44 30 B12 TSR хоризонтален ляв
Хоризонталните модели електрически бойлери от серията BiLight осигуряват повече пространство в помещението и позволяват монтаж в ниши и над врата. В уредите са внедрени всички съвременни разработки на TESY и технологични иновации.Продуктовата гамата разполага с модели с обем от 80 и 100 литра.
- PISTON EFFECT за контрол на скоростта на входящата вода и увеличаване на количеството топла вода с до 15%
- INSUTECH разработена от ТЕСИ технология за високоефективна изолация и изключително ниски топлинни загуби
- Bilight индикация за лесно и бързо разпознаване на режимите на работа
- Ел. ключ за включване и изключване на уреда
- Защита против замръзване
- Стъклокерамично покритие за защита от корозия
- Плазмено заваряване на водосъдържателя за дълъг живот
| Тип на електрическия нагревател | |
|---|---|
| Монтаж | |
| Номинална мощност [kW] | |
| Обем [L] | |
| Управление | |
| Водосъдържател | |
| Производител |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Подобни продукти
-
Бойлер 80 ЕЛДОМ Еврика сух керамичен нагревател, 2 kW, емайлиран, малък диаметър- WV08039C
212.19€ (415.01лв.)Бойлер Елдом WV08039C – Сухият керамичен нагревател е класическа технология, доказала надежднoстта си в продължение на десетилетия. Моделът е адаптиран за работа с високо…
-
Бойлер 80 ЕЛДОМ Еврика с керамичен нагревател, 2 kW, емайлиран, голям диаметър – WV08046C
207.07€ (404.99лв.)Модел : Бойлер Елдом WV08046C – Сухият керамичен нагревател е класическа технология, доказала надеждността си в продължение на десетилетия.Моделът е адаптиран за работа с…
-
Бойлер ЕЛДОМ ЕВРИКА 80, 2х1000 W, сух нагревател, голям диаметър – WV08046D
188.67€ (369.01лв.)Модел : Бойлер Елдом WV08046D РЕШЕНИЕ ЗА ВАРОВИТИ И МЕКИ ВОДИ Два сухи тръбни нагревателя – нагревателният елемент не е в директен контакт с…
-
Бойлер ЕЛДОМ 80, 3 kW, хоризонтален, емайлиран,голям диаметър, изводи отдясно – WH08046R
198.89€ (389.00лв.)Модел : Бойлер Елдом WH08046R – ЕНЕРГОСПЕСТЯВАЩ – плътната изолация от безфреонов пенополиуретан с дебелина 35 мм осигурява изключително ниски топлинни загуби и пести…








Отзиви
Все още няма отзиви.