Аспиратор Теси Tesy – за вграждане SL 104 2M 60 SX
Stock: Available
115.04€ (225.00лв.)
Аспиратор Теси – SL 104 2M 60 SX / за вграждане
| Мощност на мотора | 2 x 110 W |
| Максимален дебит | 370 m³/h |
| Годишна консумация на енергия | 111kWh |
| Енергиен клас | Е |
| Филтри | Алуминиеви касетъчни |
| Ширина | 60 cm |
| Осветление | 1 х 3W LED |
| Цвят / материал | Сребрист иноксов панел |
| Въздуховод | Ø120 m |
| Ниво на шум |
56/63 dB(A) |
Stock: Available
Add to WishlistAdd to Compare
Категории: Абсорбатори/Аспиратори, Домакински електроуреди, Теси
Етикети: Аспиратор, Аспиратор за вграждане, аспиратор теси, модерен аспиратор
- Управление с ключове
- Три степени на мощност
- Филтри подходящи за почистване в съдомиялна машина
- За монтаж на стена
- Обратна клапа
| Брой мотори | |
|---|---|
| Номинална мощност [kW] | |
| Производител | |
| Монтаж |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Подобни продукти
-
Бойлер Теси Modeco Cloud GCV 1004724D C22 ECW – Wi-Fi
340.01€ (665.00лв.)Бойлер Теси Modeco Cloud с управление през интернет, Touch контрол панел и LCD дисплей, 100 литра, голям диаметър, мощност 2,4kW / 7 години гаранция…
-
Бойлер Теси Modeco Ceramic GCV 504716D C21 TS2R
204.01€ (399.01лв.)Бойлер Теси 50 литра, голям диаметър, мощност 2х600W / 5 години гаранция Нетен обем 50 L Номинална мощност 800/1600 W Енергиен клас C Диаметър…
-
Прахосмукачка робот MUHLER Bobby 1, бяла
152.88€132.42€ (258.99лв.)Прахосмукачка робот MUHLER Bobby 1, бяла – Прахосмукачка и моп. Леснопреносима, с компактени размери и достъпна цена. Можете да я вземете навсякъде с Вас…
-
Хладилник с долна камера VOX KK 3400 бял
377.84€ (738.99лв.)Модел : Хладилник с долна камера VOX KK 3400 бял / 2 ГОДИНИ ПЪЛНА ГАРАНЦИЯ Характеристики Категория Хладилник с долна камера Капацитет нето 286…






Отзиви
Все още няма отзиви.