Аспиратор Теси Tesy – свободностоящ – FS 400 1M 60 WH
89.48€ (175.01лв.)
Аспиратор Теси – свободностоящ – FS 400 1M 60 WH
| Мощност на мотора | 1 x 125 W |
| Максимален дебит | 215 m³/h |
| Годишна консумация на енергия | 65kWh |
| Енергиен клас | D |
| Филтри | Алуминиеви касетъчни |
| Ширина | 60 cm |
| Осветление | 1 х 3W LED |
| Цвят / материал | Бял |
| Въздуховод | Ø120 m |
| Ниво на шум |
52/62 dB(A) |
Категории: Абсорбатори/Аспиратори, Домакински електроуреди, Теси
Етикети: Аспиратор, аспиратор теси, модерен аспиратор, свободностоящ
- Механично управление с плъзгачи
- Три степени на мощност
- Филтри подходящи за почистване в съдомиялна машина
- За монтаж на стена
- Обратна клапа
| Брой мотори | |
|---|---|
| Производител | |
| Монтаж |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Подобни продукти
-
Аспиратор Теси Tesy – каминен тип / CH 301 1M 60 IX
104.81€ (204.99лв.)Каминен – декоративен тип аспиратори Теси – CH 301 1M 60 IX Мощност на мотора 1 x 110 W Максимален дебит 323 m³/h Годишна…
-
Хладилник с долна камера VOX KK 3300 бял
352.28€ (689.00лв.)Модел : Хладилник с долна камера VOX KK 3300 бял / 2 ГОДИНИ ПЪЛНА ГАРАНЦИЯ Характеристики Категория Хладилник с долна камера Капацитет нето 268…
-
Бойлер Теси Modeco Ceramic GCV 1004724D C21 TS2R
242.86€ (474.99лв.)Бойлер Теси 100 литра, голям диаметър, мощност 2х600W / 5 години гаранция Нетен обем 100 L Номинална мощност 1200/2400 W Енергиен клас B Диаметър…
-
Аспиратор Теси Tesy – каминен тип / CH 200 1M 60 IX
96.63€ (188.99лв.)Каминен – декоративен тип аспиратори Теси – CH 200 60 IX Мощност на мотора 2 x 110 W Максимален дебит 316 m³/h Годишна консумация…






Отзиви
Все още няма отзиви.