Бойлер Теси Modeco Classic хоризонтален GCH 1204730 C21 TSR
Изчерпан
207.07€ (404.99лв.)
Бойлер Теси Modeco Classic хоризонтален, 120 литра, голям диаметър, мощност 3kW / 5 години гаранция
| Нетен обем | 120 L |
| Номинална мощност | 3000 W |
| Енергиен клас | C |
| Диаметър | 470 mm |
| Време за загряване Δt 45K (15 – 60°C) | 02:05 h:min |
| Годишна консумация на ел.енергия AEC | 2700 kWh |
| Височина | 0.470 m |
| Широчина | 1.150 m |
| Дълбочина | 0.496 m |
| Профил на източване | L |
| V40 | 171 L |
| Tout of the box | 70 °C |
| MAX40 | 171 L |
| Монтаж | Хоризонтален |
Изчерпан
Add to WishlistAdd to CompareХоризонатлните модели от серията Modeco Classic позволяват да се спести място в помещението и уредът да се монтира в ниша или над врата. Уредите включват всички съвременни технологични иновации на TESY. Продуктовата гама предлага модели с капацитет от 80 до 150 литра.
Модерна технология за прецизно нанасяне на стъклокерамично покритие на водосъдържателя за надеждна защита от корозия и висока хигиена на водата, без промяна на нейния физичен, химичен и биологичен състав. Стъклокерамичното покритие гарантира дълъг живот и безпроблемна експлоатация на бойлера.
| Тип на електрическия нагревател | |
|---|---|
| Монтаж | |
| Номинална мощност [kW] | |
| Обем [L] | |
| Управление | |
| Водосъдържател | |
| Производител |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Подобни продукти
-
Бойлер Termomax AD50VS, 50 л, меден нагревател
122.20€ (239.00лв.)Модел : TERMOMAX AD50VS / Гаранция 3 години Техническа информация Обем[L] 50 Монтаж Вертикален Мощност[W] 2000 Изводи ВиК 1/2 Разположение ВиК изводи отдолу Диаметър…
-
Бойлер ЕЛДОМ 30 литра, 1,5 kW, емайлиран – WV03039
145.72€ (285.00лв.)Модел : Бойлер Елдом WV03039 ЕНЕРГОСПЕСТЯВАЩИ, СИГУРНИ, С ДЪЛЪГ ЖИВОТ Бойлерът Елдом е с аноден тестер за отчитане работата на катодната защита. Плътната изолация…
-
Бойлер ЕЛДОМ 80, 3 kW, емайлиран, малък диаметър – WV08039
183.55€ (358.99лв.)Модел : Бойлер Елдом WV08039 ЕНЕРГОСПЕСТЯВАЩ, СИГУРЕН, С ДЪЛЪГ ЖИВОТ / 5 години пълна гаранция Монтаж Вертикален Управление с механично управление Водосъдържател Eмайлиран Обемна…
-
Бойлер ЕЛДОМ Еврика 50, 2х800 W, сух нагревател – WV05039D
168.22€ (329.01лв.)Модел : Бойлер Елдом WV05039D Два сухи тръбни нагревателя – нагревателният елемент не е в директен контакт с водата, а се монтира плътно в…






Отзиви
Все още няма отзиви.