Бойлер Теси BiLight Slim GCV 803830 B11 TSR
178.95€ (350.00лв.)
Бойлер Теси BiLight GCV 80 38 30 B11 TSR вертикален, 80 литра, мощност 3kW / 5 години гаранция
| Нетен обем | 80 L |
| Номинална мощност | 3000 W |
| Енергиен клас | C |
| Диаметър | 386 mm |
| Време за загряване Δt 45K (15 – 60°C) | 1:23 h:min |
| Годишна консумация на ел.енергия AEC | 1410 kWh |
| Височина | 1.205 m |
| Широчина | 0.386 m |
| Дълбочина | 0.412 m |
| Профил на източване | M |
| V40 | 117 L |
| Tout of the box | 60 °C |
| MAX40 | 153 L |
| Монтаж | Вертикален |
Вертикалните модели от серията BiLight Slim са подходящ за монтаж в тесни пространства със своя диаметър от 38 см. Продуктовата гамата разполага с модели с обем от 30 до 80 литра.
o PISTON EFFECT за контрол на скоростта на входящата вода и увеличаване на количеството топла вода с до 15%
o INSUTECH разработена от ТЕСИ технология за високоефективна изолация и изключително ниски топлинни загуби
o Bilight индикация за лесно и бързо разпознаване на режимите на работа (Уникален BiLight ключ визуализира промяната в режима на работа („режим загряване” или „готов за употреба”) чрез промяна на цвета на светлинния индикатор (червен или син).
o Ел. ключ за включване и изключване на уреда
o Защита против замръзване
o Стъклокерамично покритие за защита от корозия
o Плазмено заваряване на водосъдържателя за дълъг живот
| Тип на електрическия нагревател | |
|---|---|
| Монтаж | |
| Номинална мощност [kW] | |
| Обем [L] | |
| Управление | |
| Водосъдържател | |
| Производител |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Подобни продукти
-
Бойлер Елдом Еврика 80, 2х1200 W, сух нагревател, малък диаметър – WV08039DA
193.78€ (379.00лв.)Модел : Бойлер Елдом WV08039DA – РЕШЕНИЕ ЗА ВАРОВИТИ И МЕКИ ВОДИ Два сухи тръбни нагревателя – нагревателният елемент не е в директен контакт…
-
Бойлер ЕЛДОМ 50, 2 kW, хоризонтален, емайлиран, изводи отляво – WH05039L
173.33€ (339.00лв.)Модел : Бойлер Елдом WH05039L / 5 години пълна гаранция Монтаж Хоризонтален Управление с механично управление Водосъдържател Eмайлиран Обемна група 50 Номинална мощност [kW] 2…
-
Бойлер ЕЛДОМ 80, 3 kW, неръждаем, малък диаметър – WV08039I
329.78€ (644.99лв.)Модел : Бойлер ЕЛДОМ WV08039I ,80 литра , 3 kW, неръждаем, малък диаметър / 5 години пълна гаранция Монтаж Вертикален Управление с механично управление…
-
Бойлер ЕЛДОМ Еврика 50, 2х800 W, сух нагревател – WV05039D
168.22€ (329.01лв.)Модел : Бойлер Елдом WV05039D Два сухи тръбни нагревателя – нагревателният елемент не е в директен контакт с водата, а се монтира плътно в…







Отзиви
Все още няма отзиви.